Hizmetlerimiz
ITS SMS
SMS ÇÖZÜMLERİ

BOSSMS, kurumların SMS tabanlı, mobil çözüm ihtiyaçlarını "En Hızlı, En Kolay, En Güvenilir" şekilde karşılayan ITS’in mobil çözüm platformudur. Bankalardan, marketlere; alış-veriş merkezlerinden, derneklere kadar bir çok kurum, BOSSMS ile müşterilerine mesaj göndermekte, pazarlama faaliyetlerini gelişmiş platform özelliklerini kullanarak gerçeklestirmektedir.

Kapasite

Bu platformu kullanarak, isterseniz bir, isterseniz yüz binlerce kişiye aynı anda SMS gönderebilir, Türkiye ve dünyadaki tüm operatör abonelerine ulaşabilirsiniz.

Raporlama

Üstün teknolojik altyapısı sayesinde gönderim raporlarınızı saniyeler hızında ve tüm detaylarıyla anında alabilirsiniz.

Akıllı Telefon Rehberi

Akıllı Telefon Rehberi ile müşterilerinizi gruplandırabilir, gönderimlerinizi belirlediğiniz gruplara özel yapabilirsiniz. Aynı zamanda dilerseniz Word ve Excell formatındaki dosyalarda yer alan telefon numaralarını da kolay bir şekilde sisteme aktarabilirsiniz.

Akıllı SMS Zaman Ayarı

İleri tarihli ve dinamik zaman ayarlı TOPLU SMS gönderimi yapabilirsiniz.

Kısa Mesaj Başlığı

Göndereceğiniz SMS'in gönderen kısmına “Kurum” veya “Şahıs” adınızı veya istediğiniz bir başlığı kendiniz tanımlayabilirisiniz.

Çoklu Kullanım

Şirketiniz adına birden fazla kullanıcı tanımlayabilir ve tanımladığınız kullanıcılara istediğiniz farklı kullanım yetkilerini verebilirsiniz.